Závěr školního roku

Rubrika: Slůňata, Upraveno: 2.7.2024, autor: MŠ Sluníčko
Konec roku jsme museli zakončit jak jinak než zmrzlinou, na kterou jsme měli v plánu vyrazit poslední týden před prázdninami, děti měly možnost si vybrat dle vlastního výběru, jelikož bylo pořádné horko, tak nám nejen chutnala, ale i příjemně osvěžila, na plné čáře to vyhrála příchuť bubble gum.

Na zahradě jsme si pak v příjemném stínu vykouzlili spoustu malých a velkých bublin, které mají dětí velmi rády.

Poslední týden našeho putování s krtečkem je u konce, byl to úžasný rok, děti se neskutečně posunuly,
jsou na nich vidět neskutečné pokroky, mít možnost tohle vše sledovat je úžasné. Milí kamarádi, přejeme vám ty nejkrásnější prázdniny plné zábavy, krásných výletů, dovolených, prostě jen to nejlepší, opatrujte se nám o prázdninách, dávejte na sebe pozor a my už se na vás moc těšíme, ahoooj Jitka a Marcelka.