Čarodějnický rej

Rubrika: Naše aktivity, Upraveno: 8.5.2024, autor: MŠ Sluníčko
I v letošním jsme na zahradě MŠ oslavili magický den. Tradiční "Pálení čarodějnic" jsme vyplánovali přímo 30. dubna 2024.
Přestože se s akcemi okolo čarodějnic již roztrhl pytel, účast našich dětí a jejich rodičů byla hojná a jsme moc rádi, že se slétlo tolik malých čarodějnic a čarodějů. Letos jsme udělili i několik čestných medailí a musíme ocenit nápadité kostýmy všech, kteří si dali práci s tím, aby naše společné odpoledne bylo ještě stylovější.
Pro děti byla připravena strašidelná stanoviště. Malí čarodějové a čarodějky museli prokázat odvahu, chytrost i šikovnost. Děti se ničeho nezalekly a pustily se do plnění nachystaných čarodějnických zkoušek. Rodiče je statečně podporovali. Všichni vše zmákli na jedničku a tak si s chutí mohli opéct špekáček a chvíli posedět u ohně.