Mami, tati aneb podívej, co dovedu

Rubrika: Naše aktivity, Upraveno: 24.4.2024, autor: MŠ Sluníčko
  V úterý 26. března proběhla tradiční akce "Mami, tati, podívej, co dovedu", která se koná každý rok před zápisem do ZŠ.
Tato je určená především k tomu, aby děti ukázaly své znalosti a dovednosti svým rodičům ve známém prostředí. Rodiče viděli, co je silnou stránkou jejich předškoláka a kde je třeba případně něco procvičit tak, aby jejich dítě v klidu zvládlo dubnový zápis do první třídy.

Pro děti bylo připraveno celkem 6 stanovišť. Jednalo se o úkoly z oblasti zrakového a sluchového vnímání, časové a prostorové orientace. Dále o úkoly na procvičení hrubé a jemné motoriky, grafomotoriky a předmatematických představ a dovedností.

Děkujeme všem, kteří dorazili. Pro všechny zúčastněné to bylo velmi podnětné odpoledne.