První ročník "Není nutno" aneb zpíváme pro radost

Rubrika: Naše aktivity, Upraveno: 18.3.2024, autor: MŠ Sluníčko
První březnové pondělí jsme odstartovali novou tradicí pěveckého dopoledne. Jedná se o jakési "školní" setkání jarních zpěváčků. Sešli jsme se celá MŠ... od nejmenších po předškoláky ve třídě Lvíčat, kde předškoláci připravili i malé pódium.
Úvodní písní byla skladba od Jaroslava Uhlíře a Zdeňka Svěráka Není nutno, kterou jsme si zazpívali všichni společně a která se stala oblíbenou kolektivní písní. Je plná elánu a pozitivního naladění.

Pak začali zpívat první "sólisté" naší školky. Řada z dětí se do zpívání vrhnula a ty děti, které neměly odvahu na samostatnou píseň si pak zazpívaly společně. Pak zapěly sborově i paní učitelky a provozní a tak můžeme s jistotou prohlásit, že v pondělí zpívala celá naše mateřská škola. Bylo to příjemné pěvecké dopoledne a věříme, že brzy navážeme další vydařenou akcí... třeba i s rodiči.