Divadelní představení - Král Tchoř

Rubrika: Naše aktivity, Upraveno: 18.3.2024, autor: MŠ Sluníčko
První březnový den k nám už poněkolikáté zavítalo Divadélko Ondřej. Jedná se o oblíbené interaktivní hudební divadlo pro děti. Tentokrát k nám dorazili s divadelním představením nazvaným Král Tchoř.
Jedná se o bajku podle motivu K. J. Erbena, která pojednává o tom, jak to dopadne, když si slepice vyberou za krále tchoře, kterého se nakonec všichni bojí.
Divadélko Ondřej není na úvod nijak početné, přijeli pouze dva herci, ale to zdá se proto, že moc tito zkušení herci ví, že v naší mateřské školce máme děti nadané, které se nebojí svůj herecký talent předvést. Proto naše děti moc rády a ochotně vždy herce Divadélka Ondřej doplní a nakonec jsou do tohoto poučného představení vtažení všichni. Zpívají a tančí nejen děti, ale i paní učitelky.
Z dětí se díky pár nevšedním rekvizitám stávají z nenadání žabky, slepičky, kohouti a i hlavní postava - král Tchoř.