Medvědi

Rubrika: Medvědi, Upraveno: 19.10.2024, autor: MŠ Mýto
S dětmi pracují:
paní ředitelka MŠ Miroslava Hrachová, paní učitelka Bc. Simona Hrabáková, asistentka pedagoga Mgr. Jitka Malátová
Třída povinně předškolních dětí. Při naší práci respektujeme osobnost dítěte a dodržujeme zásady individuálního přístupu. Ve třídě vytváříme přátelskou atmosféru, rozvíjíme vztahy mezi dětmi. S dětmi se učíme akceptovat odlišnosti, účinně řešit problémy, čelit překážkám, vybírat z možností, budovat si představu o sobě a posilovat sebedůvěru. V tomto školním roce nás provází kamarád Ká z vesmíru.
Nezapomínáme na kontakt s přírodou a probouzíme v dětech zvídavost pomocí pokusů. Realizujeme výlety za poznáním.
Snažíme se dětem co nejvíce usnadnit přechod z MŠ do ZŠ.
Děkujeme vedení ZŠ za možnost pravidelného využití tělocvičny k pohybovým aktivitám našich předškoláků.