Medvědi

Rubrika: Medvědi, Upraveno: 18.3.2020, autor: MŠ Mýto
S dětmi pracují: p. ředitelka MŠ Mgr. Jindra Kunešová, p. uč. Hrachová.

Při naší práci respektujeme osobnost dítěte a dodržujeme zásady individuálního přístupu. Ve třídě vytváříme přátelskou atmosféru, rozvíjíme vztahy mezi dětmi. S dětmi se učíme akceptovat odlišnosti, účinně řešit problémy, čelit překážkám, vybírat z možností, budovat si představu o sobě a posilovat sebedůvěru.

Pro třídu předškoláků jsme vytvořili soubor tipů a návodů, které kromě rozvoje mohou napomoci i klidnému zvládnutí zápisu do 1. ročníku základní školy: Kam se hrabe telka, když je mamka učitelka.

Snažíme se dětem co nejvíce usnadnit přechod z MŠ do ZŠ. Děkujeme vedení ZŠ za možnost pravidelného využití tělocvičny k pohybovým aktivitám našich předškoláků. Nezapomínáme také ovšem na kontakt s přírodou: