Medvědi

Rubrika: Medvědi, Upraveno: 30.1.2023, autor: MŠ Mýto
S dětmi pracují: p. ředitelka MŠ Miroslava Hrachová, Bc. Simona Hrabáková, AP Kateřina Nekolová
Při naší práci respektujeme osobnost dítěte a dodržujeme zásady individuálního přístupu. Ve třídě vytváříme přátelskou atmosféru, rozvíjíme vztahy mezi dětmi. S dětmi se učíme akceptovat odlišnosti, účinně řešit problémy, čelit překážkám, vybírat z možností, budovat si představu o sobě a posilovat sebedůvěru.

Pro třídu předškoláků jsme vytvořili v době covidové soubor tipů a návodů, které kromě rozvoje mohou napomoci i klidnému zvládnutí zápisu do 1. ročníku základní školy: Kam se hrabe telka, když je mamka učitelka.

Snažíme se dětem co nejvíce usnadnit přechod z MŠ do ZŠ. Děkujeme vedení ZŠ za možnost pravidelného využití tělocvičny k pohybovým aktivitám našich předškoláků. Nezapomínáme také ovšem na kontakt s přírodou nebo probouzet v dětech zvídavost. Uhodnete, co mají pod židlí v ruce?