Sférické kino Barney a Beenie

Rubrika: Naše aktivity, Upraveno: 29.9.2023, autor: MŠ Sluníčko
V pondělí 18. 9 nás navštívilo Sférické kino. Jedná se o zábavně-vzdělávací kino. Uvnitř obrovské nafukovací kopule, která doslova zaplnila celou hernu třídy Lvíčat, se pomocí projekčního systému nad hlavami dětí odehrává dobrodružství.

Aby si děti vychutnaly tento nezapomenutelný zážitek, byly rozděleny na dvě skupiny. Uvnitř kopule se mohly pohodlně položit a celý děj měly přímo nad sebou.

Pro nás byl tentokrát připraven film Barney a Beenie - velké podmořské dobrodružství. Tento film dětem přiblížil život v moři a oceánu. Dva podmořští kamarádi jim odhalili úskalí ochrany životního prostředí.

Děti se zábavnou a vzrušující formou dozvěděly význam ochrany mořského života a důsledky nezodpovědného jednání.