Už jsou z nás školáci...

Rubrika: Medvědi, Upraveno: 1.3.2022, autor: MŠ Sluníčko
Pondělní odpoledne patřilo dětem z oddělení medvědů.
Konalo se pasování předškoláků na školáky.
Celá třída si přichystala dvě divadelní představení. První s názvem "Tři medvědi a babka Chňapka" a druhé "O kocourovi, kohoutovi a kose". Zde děti předvedly své herecké výkony   a nemůžeme jinak, než jim zatleskat.

Dále se o probíhající program postaral, dětmi oblíbený, Honza Krejčík. Zazpíval si s nimi spoustu písní. Velkým závěrem bylo pasování všech předškolních dětí, které letos v září vstoupí do budovy Základní školy Mýto. To vše završil slavnostní přípitek jablečného moštu a mnoho slz, které ukáply maminkám, babičkám, paním učitelkám
a možná i některému z tatínků.

Pro 13 předškolních dětí to byl den, kde se loučily s naší mateřskou školou. Zažily zde spoustu radostných chvilek, získaly mnoho nových informací a s celým učitelským sborem jsme je připravili na další cestu života.
   My jim z celého srdce přejeme, ať se jim ve škole daří, prožijí tam krásná léta,
během kterých si utvoří přátelství na celý život.

Vaše jméno*
Váš email*