.
Mateřská škola SluníčkoMýto

Poslední zpráva

Rubrika: Aktuality, Vydáno: 9.7.2022, autor: MŠ Sluníčko

Vážení rodiče, milé děti a všichni přátelé naší školičky!

„Kdyby nebylo loučení, nemůže být vítání!“ takto hovoří ke své manželce pan Svěrák ve filmu Vratné lahve. Já jako ředitelka se po 7 krásných letech se školkou loučím, ale ráda se přijdu podívat na změny, které po velké rekonstrukci vnitřních prostor udělají školičku krásnější a hlavně na nové dětičky, i na ty, které se ze Slůňátek staly Lvíčátky a na Lvíčátka, ze kterých vyrostli Medvědi.

Poslední předškoláci mého působení ve školství se rozloučili 16.6.2022 pásmem básniček a písniček představující celý školní rok. V září začali s rituálem, který je vedl rokem, říjen byl večerníčkový – Rumcajsovský, v listopadu zavítali na strašidelný hrad, prosinec se nesl v duchu Vánoc. V lednu děti ukázaly, jak rády a pilně cvičí, únor se stal měsícem pro stavění sněhuláka. Březen voněl jarem a písnička právě pana Svěráka jistě všechny také potěšila. V dubnu jsme provětrali šatník legrační básničkou Skříně  a květen rozesmál nejednoho diváka, když dívky chytaly náušnice z třešní. Měsíc červen naše pásmo zakončil. Písnička Beruško, půjč mi jednu tečku zní možná nejen mně stále v uších. My jsem dali tečku za větu: „Lidičky, mějte se rádi."


A já si dovolím vám všem popřát spoustu lásky, porozumění, tolerance a hlavě kouzelných dnů v rodinném kruhu. Pečujte o své zdraví, výletujte, radujte se s dětmi. A Mateřská škola Sluníčko Mýto, ať je nadále vaším přístavem bezpečí, láskyplných vztahů a ohromné zábavy.

Je to v čudu, jdu do důchodu.

Mgr. Jindra Kunešová, do 31.7. 2022 ředitelka MŠ Sluníčko Mýto

Nové paní ředitelce Miroslavě Hrachové přeji skvělé, spolupracující rodiče a báječné, šikovné dětičky.