Malá technická unverzita

Rubrika: Medvědi, Vydáno: 24.6.2021, autor: MŠ Sluníčko
Naši předškoláčci, Medvědi, se ukázali jako šikovní stavitelé. Úspěšně završili projekt Malé technické univerzity stavěním mostů a věží. Plnění těchto úkolů se hodilo do našeho týdenního plánu: "Prázdninové putování po hradech, zámcích a zříceninách".

Děti dokázaly, že umí pracovat a myslet samostatně, ale i tvořit ve skupinách. Plnily pracovní postup, který zadával "stavbyvedoucí" (paní učitelka) a výsledky se dostavily. Po Karlově mostu se všichni prošli a Ještěd s vlajkou vysoko na žerdi, vypadá jako opravdový.

Do správné škatulky si jistě uložili, jak je to s barvami  vlajky naší České republiky, jak se jmenuje naše hlavní město, ve kterém se cestuje i metrem a která řeka jím protéká. Tyto zkušenosti a znalosti se jim jistě v první třídě budou hodit.