Krásné ohlasy na velikonoční putování

Rubrika: Naše aktivity, Upraveno: 6.4.2021, autor: MŠ Sluníčko
Velmi nás těší spousta pozitivních ohlasů na cestu za úkoly se zajíčkem.
Mluví samy za sebe. Velmi nás těší a děkujeme za ně:

"Dobrý den, děkujeme za krásný nápad: Stopovačka za zajíčkem. Holky si to moc užily. Některý úkoly prý byly pro prcky, ale u některých se pěkně zapotily - stromy. Kačenka si zajíčka doma doladila a udělala mu kamaráda, aby mu nebylo smutno :-). I když letos bylo opět zakázana koleda, vajíčka jsme si stejně obarvily a snažily se je i nazdobit."

"Moc děkujeme za přípravu nádherné stezky pro děti. Užily si to i větší děti. Cítily se důležitě, když mladším mohly číst úkoly. Obrázky přenechaly mladším - oni už přeci žádný obrázek nepotřebují :-) Krásné Velikonoce a ještě jednou moc díky vám všem."

"Dobrý den, zasílám fotku a video ze včerejšího velikonočního putování.Bylo to super, moc se vám to povedlo a děti si moc užily"

"Dobrý den, posilame fotku ze včerejšího putování. Chtěli bychom moc poděkovat za příjemně strávené dopoledne ???? Bylo to super , snad brzy navidenou."

Úžasné ohlédnutí za svým svátečním dnem nám poslala i Beátka ze Slůňátek:

Vaše jméno*
Váš email*