Rokycanské výlety u konce....

Rubrika: Naše aktivity, Vydáno: 21.2.2019, autor: MŠ Sluníčko

… již naposledy si děti mohly užít společné dovádění v bazénu v Rokycanech, které nám umožnilvelkou měrou pan Nosek, kterému moc děkujeme. Druhá skupina zakončila výlety v knihovně a vzáchranné stanici živočichů. Jak se vše vydařilo posuďte sami:

Při našich cestách do Rokycan jsme se zastavili i v Městské knihovně
na náměstí naproti radnici.

Dětské oddělení pro nás připravilo pohádkový úkol. Najít mezi knížkami předměty, které nám napověděly název lidové pohádky.

Společnými silami jsme si pohádky vyprávěli a nakonec jsme měli možnost si prohlédnout dětské knihy.

Při návštěvě v záchranné stanici živočichů se nám plně věnoval pan Pavel Moulis, kterému patří velký dík za poutavé povídání.

Dále jsme měli možnost prohlédnout si: čápa bílého a černého, ježka, netopýra, zmiji, káně a pohladit si puštíka.