Vánoční tvoření u Medvědů

Rubrika: Medvědi, Upraveno: 12.12.2018, autor: MŠ Sluníčko

Kdo dnes přišel na vánoční tvoření k Medvědům, jistě nelitoval. Děti prožily se svými maminkami, babičkami nebo tatínky nádherné společné chvilky.

S velkou chutí se pustili do výroby vánočního přání se skládaným stromečkem a spěchali k dalšímu stolku. Čekala je zajímavá práce. Zdobili dřevěná kolečka ubrouskovou technikou nebo fixou. Nadšení, se kterým vznikaly ozdobičky na stromeček nezůstalo utajené. Dospělí vychutnávali kávu nebo čaj a děti zakously malé sladké občerstvení. Nenašel se nikdo, kdo by si neudělal andělíčka z velmi krásné široké stužky. Bude mu připomínat dnešní příjemné pohodové odpoledne.

Co bavilo děti snad nejvíce? Staly se na chvilku malíři. Vytvořily na okenní tabuli kouzelný zimní obrázek. Společným fotem malých i velkých umělců s výrobky jsme zakončili prima den.