Oslava dne dětí s divadlem

Rubrika: Naše aktivity, Upraveno: 2.6.2018, autor: MŠ Sluníčko

Přijeli k nám herci až z Olomouce s divadelním představením Pohádky pana Pohádky. Pro děti to byl dáreček k jejich svátku – Dětskému dni. Poprvé se divadlo konalo na naší zahradě. Děti mohlo vyrušit kdejaké šustnutí, ale s velkým zájmem se ponořili do pohádky o Budulínkovi a spolupracovali s herci i v pohádce o Červené Karkulce.

Divadelní představení je muselo zaujmout, protože Mgr. Kamil Koula se svou kolegyní dokázali pomocí skvěle promyšlených dialogů, na míru vytvořených písniček, skvěle a nápaditě vyrobených kulis a perfektního ozvučení prostě vtáhnout do děje. Nešetříme chválou. Zatím nejlepší, co jsme viděli.

Byli jsme moc rádi, že přišli i kamarády z 1. třídy ZŠ, kteří si nejprve v herně s medvědy pohráli.Všichni z toho měli obrovskou radost, že se vidíme.