Náš tým

Rubrika: Náš tým, Upraveno: 16.9.2020, autor: MŠ Mýto

3.třída - "Medvědi" - předškoláci:

Mgr. Jindra Kunešová - ředitelka Mateřské školy Sluníčko Mýto

Příroda mi dodává energii a pozitivní naladění pro práci, kterou mám i po 40 letech praxe velmi ráda. Již od 6 let jsem s láskou učila medvědy, a nyní o půlstoletí později je s láskou učím v naší školce zas. V celém mém životě dochází ve všech směrech k uzavření kruhu. Vrátila jsem se do rodného Mýta, po 20 letech působení v ZŠ opět učím v MŠ. Mým cílem je vytvořit v naší školce láskyplné prostředí, kde si každý nalezne kus štěstí, pohody a bezpečí. Věřím, že mé nadšení a pozitivní přístup je hodně nakažlivý.

Michaela Hofmanová - učitelka

Na práci s dětmi mě baví především její rozmanitost - každý den je jiný! Ráda bych, aby každé dítě prožilo mnoho radostných chvil s námi a se svými kamarády. Společně objevíme různá tajemství koutů světa a užijeme si spoustu zábavy. Přála bych si, aby z dětí, o které budeme pečovat, vyrostli spokojení a usměvaví lidé.

2. třída - "Lvíčata":

Radka Křivková – učitelka

„Všechno, co opravdu potřebuji znát o tom, jak žít, co dělat a jak vůbec být, jsem se naučil v mateřské škole." Robert Fulghum. Vyzkoušela jsem více profesí, ale s láskou jsem se vrátila k dětem. Doufám, že budeme jedna velká rodina. Tu totiž dítě potřebuje nejvíce.

Mirka Hrachová – učitelka

Po několika letech se vracím do prostředního oddělení Lvíčat a věřím, že spolu s dětmi tam zažijeme krásné a trochu i dobrodružné chvíle. Doufám, že dětem dokáži předat alespoň kus sebe a vykouzlit jim úsměv na tváři.

Marcela Smolová - asistent pedagoga

Stát se asistentem pedagoga bylo jedno z mých nejlepších rozhodnutí v životě.Tato práce mě ohromě baví,těší a naplňuje. Mám moc ráda děti a chtěla bych pro ně být takovou druhou mámou,když tu svou musí na chvíli opustit.Velmi mě těší,když vidím,jak z malých ustrašených slůňátek rostou velcí sebevědomí předškoláci a jaké dělají pokroky.Moc bych si přála,aby naše děti vzpomínaly na školku jako na místo,kde bylo bezpečí,pohoda,legrace,zábava a kamarádi.

1. třída - "Slůňata":

Markéta Kuglerová – učitelka

„Jsem to, na co se ptám.“ takto charakterizoval předškolní věk Erikson. Během našeho života jsme prošli a budeme procházet různými životními etapami. I mě v roce 2011 začalo nové období a to v naší mateřské škole Sluníčko. Pro Vaše děti vstup do mateřské školy znamená vkročení do jedné z mnoha životních etap. Opouští bezpečí rodiny a vydávají se objevovat svět kolem sebe pod mým vedením. Moc bych si přála být pro Vaše děti taková učitelka, jakou bych si přála i pro své vlastní děti.

Markéta Machatá - učitelka

Již od dětství jsem si nejraději hrála na školku, školu... Nejprve jsem vyučovala své plyšáky, rodinu, své kamarády... Být pedagogem ve školce byl můj životní sen. Jsem vděčná, že se mi splnil... Vážím si příležitosti pracovat s dětmi a doufám, že i Vašim dětem budu přínosem a obohatím jim jejich chuť a radost navštěvovat školku.....Doufám, že si společně vytvoříme krásné vzpomínky, spousty zážitků a radosti, tak jako si to přeji pro své děti.

Bc. Veronika Poláčková – Školní asistent

Již jako dítko školou povinné jsem měla sen pracovat s dětmi. Tento sen se ještě více prohloubil po tom, co se mi narodila moje dítka. Je velice zajímavé sledovat, jak se z malého poupátka rozvíjí krásný květ a to vedle rodičů vidí i paní učitelky ve školce. Vidíme proměnu dětiček, které do školky přijdou z máminy náruče a odcházejí z ní připravené na svůj velký krok – vstup do školy. Chtěla bych, aby se dětičky do školky vždy těšily a měly na ní jen ty nejlepší vzpomínky.

O pořádek a čistotu se starají:

Jana Baslová

Markéta Hošková