.
Mateřská škola SluníčkoMýto

Náš tým

Rubrika: Náš tým, Upraveno: 1.11.2019, autor: MŠ Mýto

3.třída - "Medvědi" - předškoláci: 

Mgr. Jindra Kunešová - ředitelka Mateřské školy Sluníčko Mýto, učitelka 

   Již od 6 let jsem s láskou učila medvědy, a nyní o půlstoletí později je s láskou učím v naší školce zas. V celém mém životě dochází ve všech směrech k uzavření kruhu. Vrátila jsem se do rodného Mýta, po 20 letech působení v ZŠ opět učím v MŠ. Mým cílem je vytvořit v naší školce láskyplné prostředí, kde si každý nalezne kus štěstí, pohody a bezpečí. Věřím, že mé nadšení a pozitivní přístup je hodně nakažlivý.

 

Mirka Hrachová – učitelka

   Od jara 2010 se řídím heslem – „Nikdy neříkej nikdy“. Do té doby jsem byla přesvědčená, že nikdy neodejdu z malé rodné vesničky na Moravě ani do vedlejšího města. A vidíte… můj život mě zavál až sem - do Vašeho města, do Vaší školky. Budu se snažit, aby si naši předškoláci užili poslední rok v mateřské škole se spokojeným úsměvem na tváři a na školku ještě dlouho vzpomínali.

 

Štěpánka Bufková - asistent pedagoga  


   Práci asistentky jsem si vyzkoušela již v ZŠ v ul. Míru v Rokycanech a ZŠ v Mýtě. Moc ráda čtu, cvičím jógu, jezdím na kole, chodíme na procházky se psem a hlídám vnoučata v Rokycanech.Květa Zavřelová - asistent pedagoga

   Rozhodla jsem se pracovat jako asistentka pedagoga, jelikož sama mám 2 ratolesti. Dceru 9 let a syna 6 let. Celé své srdce jsem jim věnovala, ale stále je v něm spousta místa pro Vaše ratolesti.

MOTTO: Nechtěj být člověkem, který je úspěšný, ale člověkem, který za něco stojí a je tu pro ostatní.


2. třída - "Lvíčata":

Radka Křivková – učitelka 

    „Všechno, co opravdu potřebuji znát o tom, jak žít, co dělat a jak vůbec být, jsem se naučil v mateřské škole." Robert Fulghum. Vyzkoušela jsem více profesí, ale s láskou jsem se vrátila k dětem. Doufám, že budeme jedna velká rodina. Tu totiž dítě potřebuje nejvíce.

 

Markéta Machatá - učitelka

    Již od dětství jsem si nejraději hrála na školku, školu... Nejprve jsem vyučovala své plyšáky, rodinu, své kamarády... Být pedagogem ve školce byl můj životní sen. Jsem vděčná, že se mi splnil... Vážím si příležitosti pracovat s dětmi a doufám, že i Vašim dětem budu přínosem a obohatím jim jejich chuť a radost navštěvovat školku.....Doufám, že si společně vytvoříme krásné vzpomínky, spousty zážitků a radosti, tak jako si to přeji pro své děti.


 1. třída - "Slůňata":

 

Markéta Kuglerová – učitelka 

   „Jsem to, na co se ptám.“ takto charakterizoval předškolní věk Erikson. Během našeho života jsme prošli a budeme procházet různými životními etapami. I mě v roce 2011 začalo nové období a to v naší mateřské škole Sluníčko. Pro Vaše děti vstup do mateřské školy znamená vkročení do jedné z mnoha životních etap. Opouští bezpečí rodiny a vydávají se objevovat svět kolem sebe pod mým vedením. Moc bych si přála být pro Vaše děti taková učitelka, jakou bych si přála i pro své vlastní děti.
Michaela Hofmanová - učitelka

   Na práci s dětmi mě baví především její rozmanitost - každý den je jiný! Ráda bych, aby každé dítě prožilo mnoho radostných chvil s námi a se svými kamarády. Společně objevíme různá tajemství koutů světa a užijeme si spoustu zábavy. Přála bych si, aby z dětí, o které budeme pečovat, vyrostli spokojení a usměvaví lidé.


Marcela Smolová - asistent pedagoga


 

Bc. Veronika Poláčková – Školní asistent

    Již jako dítko školou povinné jsem měla sen pracovat s dětmi. Tento sen se ještě více prohloubil po tom, co se mi narodila moje dítka. Je velice zajímavé sledovat, jak se z malého poupátka rozvíjí krásný květ a to vedle rodičů vidí i paní učitelky ve školce. Vidíme proměnu dětiček, které do školky přijdou z máminy náruče a odcházejí z ní připravené na svůj velký krok – vstup do školy. Chtěla bych, aby se dětičky do školky vždy těšily a měly na ní jen ty nejlepší vzpomínky.


 

O pořádek a čistotu se starají:


Jana Baslová

Markéta Hošková

Jarmila Svejkovská


 
Dobroty nám vaří:

Hana Jedličková

Jaroslava Veverková